forum

Bizarno

Sreda, 23. september 2009 ob 07:42

Razjarjeni Cristiano Ronaldo kar noče in noče z igrišča!
Najbolje plačani nogometaš na svetu bi rad postal najboljši strelec španskega prvenstva
2009 Pozareport

Odpri galerijo

Niso bili vsi nogometaši Real Madrida zadovoljni, ko so v nedeljo v tretjem kolu španskega nogometnega prvenstva premagali Xerez s kar 5:0. Nezadovoljen je bil predvsem lepi Cristiano Ronaldo, dvakratni strelec na tekmi in najdražji nogometaš vseh časov. Portugalec je bil jezen, ko ga je le deset minut pred koncem tekme z igrišča poklical trener in mu pokvaril načrte. Ronaldo namreč namerava postati najboljši strelec španskega prvenstva, vsaka minuta na klopi pa je zanj izgubljena priložnost. Trenutno si prvo mesto na lestvici strelcev deli z napadalcem Valencie Davidom Villo, oba sta zabila štiri gole, vendar jima za ovratnik že dihajo Zlatan Ibrahimović, Lionel Messi in Roberto Soldado, ki so do sedaj dosegli tri gole.